Realizacja zamówienia

 

Czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj do 10 dni roboczych. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu złożenia i potwierdzenia zamówienia lub zaksięgowania płatności.

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + 1-2 dni robocze na dostawę przez kuriera

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). Wobec powyższego, za zamówienie przyjęte do realizacji uważa się zamówienie potwierdzone przez dział obsługi sklepu.

Płatność

 

Przy realizacji zamówienia możliwe są wymienione poniżej formy płatności.

Przedpłata na konto (płatność z góry)

Wybierając tę formę płatności, Klient po złożeniu zamówienia otrzymuje e-mail z numerem konta, na które dokonuje wpłaty. W tytule przelewu, należy podać ID zamówienia, co pozwoli na szybką identyfikację przelewu. Następnie po zaksięgowaniu wpływu środków pieniężnych, realizujemy zamówienie i wysyłamy towar.

Dane do przelewu:
dotGreen Sp. z o.o.
Łukaszczyka 10
02-781 Warszawa

Nr rachunku: 05 1030 0019 0109 8503 0011 6486 CITI BANK HANDLOWY

Wysyłka

W zależności od ilości i wagi zamawianych produktów możliwe są poniższe formy dostawy.

Kurier
Wysyłki kurierskie realizowane są przez DPD, UPS lub Pocztę Polską.
Koszt przesyłki o standardowych wymiarach do 30 kg: 20 PLN netto.
Przesyłki pow. 30 kg: ustalane indywidualnie dla danego zamówienia.

Dostawa na terenie Warszawy
W przypadku dostaw towarów o wartości przekraczającej 2 000 PLN netto, transport na terenie Warszawy i Piaseczna jest bezpłatny. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i akcjami specjalnymi oraz nie dotyczy dostawy towarów gabarytowych, w szczególności modułów fotowoltaicznych. Aby skorzystać z promocji, na etapie finalizacji zamówienia należy wprowadzić kupon otrzymany od obsługi sklepu internetowego.

Odbiór osobisty
UWAGA: Od 1.04.2020 r., w związku z pandemią koronawirusa, możliwość odbioru osobistego została wstrzymana. Wszelkie zamówienia realizowane są przez kurierów.